TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module

prodloužená záruka
5 let záruka
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module_1661208088
Skladem 4 kusy
Kdy zboží dostanu?
355 Kč 429 Kč
Levnější než ufouni
43 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Transceiver 1000BASE-LX SFP sloužící jako rozšiřující modul pro switche, multimode fiber, vlnová délka 1310 nm, 2x konektor duplex LC, vzdálenost až 10 km.

Porovnat

Další v kategorii

Výrobce: TP-LINK
Kód výrobce: TL-SM311LS
Náš kód: 135843

Rychlá navigace

TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module_1661208088 TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module
355 Kč 429 Kč

Popis produktu

TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC Module transceiver je snadno instalovatelný modul, který poskytuje jednoduchý způsob, jak přidat optické připojení nebo přidat další Gigabit Ethernet port do vašeho přepínače. Transceivery jsou k dispozici pro singlemode nebo multimode optické kabeláže a mohou podporovat vzdálenosti od 100 m až po 40 km.

TP-LINK transceivery poskytují rychlé a spolehlivé připojení mezi přepínači, které jsou umístěny na různých patrech, v samostatných budovách, nebo areálech. Tyto transceivery nabízí spolehlivé a výkonné propojení mezi sítěmi pro Fast nebo Gigabit Ethernet aplikace (podle modelu).

TP-LINK TL-SM311LS je 1000BASE-LX SFP transceiver pro multimode fiber, typickou vlnovou délku 1310 nm a je vybaven konektory duplex LC. Podporuje připojení do vzdálenosti až 10 km.

Modul je napájen přímo ze switche.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost [Mbps]: 1 000

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: TL-SM311LS

EAN: 6935364030216

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 13. 9. 2013

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Recenze produktu (1)

100%
Recenze uživatelů

Recenze produktu

Anonymní uživatel - ověřený nákup
  • funguje
  • cena
CZC.cz zajišťuje, že zveřejněné recenze pochází od spotřebitelů, kteří výrobek nebo službu skutečně zakoupili. Zjistit více.
Týden slev Samsung Týden slev Samsung