Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m  DK-2533-02/3

Náš kód: 222534     *222534*
  • Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
  • Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
  • Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
  • Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
garance skvělé ceny
202 Kč 244 Kč
202 Kč bez DPH 244 Kč s DPH
Skladem 5 a více kusů
Kdy zboží dostanu?

Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM3, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm. Další informace

V nabídce také

Rychlá navigace

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
202 Kč 244 Kč

Popis produktu

Chcete maximální kvalitu spojení pro svoji optickou síť? Duplexní kabel DIGITUS Fiber Optic Patch Cord vám může poskytnout maximální výkon, a to navíc za skvělou cenu.

Duplexní kabel DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM3, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 2

Konektory: LC

Barva: Zelená

Zakončení kabelu: rovné

Specifikace výrobce

Základní parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 2

Barva: Zelená

Typ přenosu: Optický

Všeobecné informace

Zakončení kabelu: rovné

LSZH (LSOH): Ano

Konektory

Počet konektorů: 2

Z konektoru: LC

Do konektoru: LC

Konektory: LC

Optika

Počet vláken: 2

Typ vlákna: Multi Mode

Průměr jádra [µm]: 50/125

Další informace

Výrobce: Digitus

Kód výrobce: DK-2533-02/3

EAN: 4016032248866

V nabídce od: 19. 9. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu (1)

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

milos.babovak MIL

OM3 - 5m

milos.babovak10. 10. 2018 6:46

Dobrý den,
můžete dodat tento patch kabel i ve verzi 5m?
DK-2533-02/3
Děkuji
M.B.


Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !