MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní

Náš kód: 242067 *242067*
prodloužená záruka
3 roky
záruka
MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
Skladem dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?
379 Kč 459 Kč
46 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Maxlink SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, WDM(BiDi), DDM, SM, vlnová délka 1550/1310 nm, do vzdálenosti 20 km, 1x LC, Cisco kompatibilní.

Další v kategorii

Výrobce: MaxLink
Kód výrobce: ML-S5531-20
Náš kód: 242067

Rychlá navigace

MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní MaxLink SFP optický modul, Cisco kompatibilní
379 Kč 459 Kč

Popis produktu

Maxlink SFP optický modul ML-S5531-20

ML-S5531-20 patří mezi singlemode 1,25G SFP moduly, který pracuje s vlnovou délkou 1550/1310 nm. Obsahuje 1x LC konektor pro spojení až na vzdálenost 20 kilometrů. Zařízení je plně kompatibilní se systémy Cisco. WDM SFP moduly využívají pro obousměrné spojení pouze jednoho optického vlákna.

Klíčové vlastnosti

  • SFP optický modul
  • pracuje s vlnovou délkou 1550/1310 nm
  • pro spojení až na vzdálenost 20 kilometrů BiDi technologie

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550/1310

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: WDM

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550/1310

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: WDM

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: MaxLink

Kód výrobce: ML-S5531-20

V nabídce od: 7. 8. 2018

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Výprodej plný skutečných slev Výprodej plný skutečných slev