MaxLink SPF+ - 10G SFP+, SM, 1310nm, 10km, 2xLC konektor, DDM, HP kompatibilní

2 komentáře Náš kód: 270031 *270031*
prodloužená záruka
3 roky
záruka
  • MaxLink SPF+ - 10G SFP+, SM, 1310nm, 10km, 2xLC konektor, DDM, HP kompatibilní
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
9% sleva 660 Kč 799 Kč 602 Kč 729 Kč

SPF+ optický modul, 2x LC konektor, vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310, max. vzdálenost 10 km po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: MaxLink
Kód výrobce: ML-S+31D-10-HP
Náš kód: 270031

Rychlá navigace

MaxLink SPF+ - 10G SFP+, SM, 1310nm, 10km, 2xLC konektor, DDM, HP kompatibilní MaxLink SPF+ - 10G SFP+, SM, 1310nm, 10km, 2xLC konektor, DDM, HP kompatibilní
602 Kč 729 Kč

Popis produktu

Pro spolehlivé optické spojení: MaxLink SPF+ 10G, SM, 1310 nm

Kvalitní SPF+ optický modul značky MaxLink, který obsahuje dva LC konektory. Pracuje s vlnovou délkou Tx/Rx 1310 nanometrů. Data přenáší až na nejvyšší vzdálenost 10 kilometrů po kabelu typu singlemode. Podporuje monitoring (DDM). Zařízení je kompatibilní s vybranými přepínači značky HP.

Klíčové vlastnosti

  • Optický SPF+ modul, typ singlemode
  • Pro spojení na vzdálenosti až 10 km
  • Podporovaná vlnová délka: Tx/Rx 1310 nanometrů
  • Rozhraní: 2 x LC konektor

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: MaxLink

Kód výrobce: ML-S+31D-10-HP

V nabídce od: 18. 9. 2019

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 98 %

Diskuze k produktu (2)

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

jiri@preis.cz JIR

Kompatibilní switche

jiri@preis.cz13. 1. 2020 12:35

Je modul ML-S+31D-10-HP podporován i switchem HPE 1950-48G-2SFP+-2XGT (JG961A)?


Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Týden slev Logitech Týden slev Logitech