TP-LINK MC220L  MC220L

prodloužená záruka
Náš kód: 144130     *144130*
5 let
záruka
  • TP-LINK MC220L
719 Kč
594 Kč bez DPH
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?

Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým/ jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC, využívá vlnovou délku 850 nebo 1310 nm dle kabelu, přenos na vzdálenost až 0,55 nebo 10 km dle kabelu. Další informace

Rychlá navigace

TP-LINK MC220L TP-LINK MC220L
719 Kč

Popis produktu

Média konvertor sítě Gigabit Ethernet TP-LINK MC220L umožní převod médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Je určen pro použití s multirežimovým/ jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC a odpovídá standardům IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH.

TP-LINK MC220L využívá vlnovou délku 850 nm pro odesílání i příjem dat s multirežimovým optickým kabelem a vlnovou délku 1 310 nm pro odesílání i příjem dat s jednorežimovým optickým kabelem. Podporuje přenos dat pomocí multirežimového optického kabelu na vzdálenost až 0,55 km a pomocí jednorežimového optického kabelu až na 10 km. Podporuje automatickou detekci MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Konvertor umožňuje použití jako samostatné zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19".

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: MC220L

EAN: 6935364030476

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 14. 1. 2014

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu (1)

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

eudoxos EUD

Napájení?

eudoxos24. 9. 2016 15:01

Dobrý den, jaké má modul napájení (napětí a nominální příkon)? 12V? 9V? 24V? V dostupné dokumentaci nic nevidím a fotografie z druhé strany chybí. Díky.


Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !