Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m

100 % Náš kód: 246871 *246871*
  • Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
Skladem 1 kus
Kdy zboží dostanu?
556 Kč 673 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny

Optický kabel pro náročné aplikace, konektory LC to LC Multimode 50/125 µ; kategorie OM3, duplexní. Délka: 15 m.

Další v kategorii

Výrobce: Digitus
Kód výrobce: DK-2533-15/3
Náš kód: 246871

Rychlá navigace

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 15m
556 Kč 673 Kč

Popis produktu

Optický kabel pro náročné aplikace

Optické kabely pokrývají všechny potřebné požadavky. Každý kabel je samostatně zabalen s protokolem o zkoušce, který zaručuje nejvyšší výkon v typických aplikacích, jako jsou telekomunikace, kabeláž pro racky, senzorové technologie nebo průmyslové aplikace.

Klíčové vlastnosti

  • LC to LC Multimode 50/125 µ
  • Délka: 15 m
  • Kategorie: OM3
  • Typ kabelu: Duplexní

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 15

Konektory: LC

Barva: Modrá

Základní parametry

Druh kabelu: Propojovací

Délka [m]: 15

Barva: Modrá

Typ přenosu: Optický

Všeobecné informace

LSZH (LSOH): Ano

Konektory

Počet konektorů: 2

Z konektoru: LC

Do konektoru: LC

Konektory: LC

Optika

Počet vláken: 2

Typ vlákna: Multi Mode

Průměr jádra [µm]: 50/125

Další informace

Výrobce: Digitus

Kód výrobce: DK-2533-15/3

EAN: 4016032257356

V nabídce od: 16. 10. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu (2)

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

milos.babovak MIL

OM3 - 5m

k produktu: Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

milos.babovak10. 10. 2018 6:46

Dobrý den,
můžete dodat tento patch kabel i ve verzi 5m?
DK-2533-02/3
Děkuji
M.B.


Hodnocení produktu (2)

100%
Hodnocení uživatelů

Optický kabel

LagMen LAG LagMen - ověřený nákup
doporučuje produkt 100 % 9. 11. 2020
  • Funguje
  • Někdo ho musí zapojit

Po prvním týdnu používání není nic k vytknutí, kabel jsem použil společně s Ubiquiti Multi-Mode optickým modulem (https://www.czc.cz/ubiquiti-multi-mode-… více

Nakupte aspoň za 500 Kč a užijte si 90 dní zábavy Nakupte aspoň za 500 Kč a užijte si 90 dní zábavy