Převodníky pro síťové prvky Cisco

kód: 113685
Cisco MFEFX1
2 228 Kč
Porovnat dodání do Vánoc skladem
3 kusy
Měsíčně
od 0 Kč
Transceiver 100BASE-FX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, multimode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 2 km.
kód: 113690
Cisco MGBSX1 -19%
2 894 Kč 2 349 Kč
Porovnat dodání do Vánoc dodání do 2 dnů Měsíčně
od 0 Kč
Transceiver 1000BASE-SX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, multimode fiber, vlnová délka 850 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 550 m.
kód: 113691
Cisco MGBT1
2 736 Kč
Porovnat dodání do Vánoc dodání do 2 dnů Měsíčně
od 0 Kč
Transceiver 1000BASE-T SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, Cat. 5e UTP, konektor RJ-45, vzdálenost až 100 m.
kód: 113688
Cisco MGBLH1
4 648 Kč
Porovnat dodání do Vánoc dodání do 2 dnů Měsíčně
od 0 Kč
Transceiver 1000BASE-LH SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, singlemode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 40 km.
kód: 113686
Cisco MFELX1
2 531 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání Měsíčně
od 0 Kč
Transceiver 100BASE-LX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, singlemode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 10 km.
kód: 113689
Cisco MGBLX1
3 051 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání Měsíčně
od 0 Kč
Transceiver 1000BASE-LX SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, singlemode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor duplex LC, vzdálenost až 10 km.
kód: 113687
Cisco MGBBX1
7 407 Kč
Transceiver 1000BASE-BX-20U SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, singlemode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor single LC, vzdálenost až 20 km.
kód: 113684
Cisco MFEBX1
5 483 Kč
Transceiver 100BASE-BX-20U SFP pro přepínače řady Cisco Small Business nebo Cisco Small Business Pro, singlemode fiber, vlnová délka 1310 nm, konektor single LC, vzdálenost až 20 km.

Máme pro Vás

Zobrazit
Hlavička